S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
  Kiralama Koşulları
 
 
  Ehliyet ve Yaş: Kiracının kira sözleşmesi sırasında B,C,D grubu araçlar için 25, F,H,K,M grubu araçlar için 27 yaşını doldurmuş olması ve en az 3 yıllık yerli veya geçerli uluslar arası ehliyete sahip olması gereklidir. Kiralayan kişinin pasaportunu yanında bulundurması gereklidir.
 
  Kiralama Süresi: En az 2 gündür. Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.
 
  Fiyatlar: Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları çerçevesinde ) sigorta garantisi dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber istek üzerine temin edilir. Şoförlük ücreti günlük 30 Euro dur. İstek üzerine günlük 5 Euro karşılığı navigasyon kiralanabilir. 48 saat önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu günlük bedeli karşılığı kiralanabilir.
 
  Ödeme: Kira bedeli tahsilatı teslim sırasında yapılır. Yurtdışından gelen müşterilerimizden hiçbir şekilde depozit alınmamaktadır. Araç teslim veya Dönüş: Antalya Rental Cars (Havalimanı ve Merkez) ofislerinin 10 km. yakında araç teslim almak yada teslim etmek isterseniz ek ücret alınmaz. Eğer araç tesliminiz farklı bir ilde veya bölgede ise makul ücretler karşılığında kolaylıklarımızdan faydalanabilirsiniz.
 
  Yurt İçinden Rezervasyon Yaptırılması Durumunda Geçerli Kiralama Koşulları
 
  Kiralama Süresi: En az 2 gündür. Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır. Fiyatlar: Fiyatlara periyodik bakım, rent a car kaskosu ve KDV dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber istek üzerine temin edilir. İstek üzerine günlük 5 Euro karşılığı navigasyon kiralanabilir. 48 saat önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu günlük 3 Euro karşılığı kiralanabilir.
 
  Ödeme: Kira bedeli tahsilatı teslim sırasında yapılır. Aracın iadesinde herhangi bir gecikme halinde her ek saat için günlük kira bedelinin 1/3 ü, toplam 3 saati geçen gecikmelerde ise 1 gün bedeli kadar ek ücret alınır. Geçerli Visa, Eurocard, Mastercard, sahiplerinden depozito ücreti alınmaz.
 
  Sigorta: Araçlar full rent a car sigortası kapsamındadır. Sigortanın geçerli olabilmesi için;
 
    * Trafik kaza raporu ve alkol raporunun kaza mahallinde hemen alınması ve en yakın Antalya Rental Cars ofisine 24 saat içinde haber verilmesi gereklidir.
 
    * Kaza, çift taraflı ise, karşı tarafın ruhsat fotokopisi,sigorta poliçesi fotokopisi, ehliyet fotokopisinin kaza mahallinde iken kiracı tarafından temin edilmesi gerekir.
 
    * Aracın alkollü, uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılması halinde aracı kullanan tüm hasarlardan sorumlu tutulur.
 
    * Sürücünün alkol ve uyuşturucu madde kullanmamış olması durumunda firmamız, kaza mahaline en kısa sürede yedek araç temin etmeyi taahhüt eder.
 
    * Sürücü araç kullanırken yasal hız limitlerine uymak zorundadır.
 
   Aracın çalınması durumunda araç kasko sigorta bedeli ödenmemiş ise kiracı, araç 45 gün içinde bulunursa, aracın bulunduğu tarihe kadar olan kira bedelini; araç bulunamazsa aracın o günkü 0 km anahtar teslimi resmi satış bedelini ve kira bedelini ödemekle sorumludur. Kiracı dışında aracın ikinci bir şahıs tarafından kullanılabilmesi için geçerli kimlik ve ehliyetin sözleşmeye kaydedilmesi gerekir. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur. İkinci sürücü ücretsizdir.
 
  Teslim / İade: Bürolarımızın bulunduğu kentlerdeki teslimatlarda ve iade sırasında aracın alındığı büroya bırakılması halinde ücret alınmaz, bunun dışındaki durumlarda aracın başka şehirlerde bırakılması halinde kilometreye göre drop charge ücreti alınır.
 
  Trafik Cezaları: Trafik cezaları müşteriye aittir.
 

 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Klasik Araba Kiralama - Chevrolet İmpala 1978
Klasik Araba Kiralama - Chevrolet İmpala 1967
Klasik Düğün Arabası Kiralama - Chevrolet 1957
Oto Kiralama Antalya
Antalya Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
HİZMETLERİMİZ
Antalya Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car | Adrese Teslim
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Antalya Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31