S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Kundu Rent A Car Servisi - ANTALYA

   Kundu, Antalya-Beldibi arasında kalan bir turizm merkezidir. Lara semti ile beraber ismi anılan Kundu, Lara plajının devamında yer alan, yaklaşık 4 kilometrelik deniz sahiline sahiptir. Bataklık ve çalılık şeklinde bulunan Kundu, yaklaşık 20 yıl önce yapılan imar çalışmaları ile, turizme kazandırılmıştır. Neredeyse tamamen turistik tesislerle doludur. Deniz kenarı boyunca uzanan Kundu otellerinin yanı sıra, daha içerde olan ve denize uzak olmayan yerlerde de, otel ve benzeri türü konaklama tesisleri yer alır.

kundu rent a car servisi

  Antalya Kundu otellerinin birçoğu 5 yıldızlıdır. Avrupa ve dünya standartlarında ki hizmet kaliteleri ile dikkat çeken Kundu otelleri, her yaz milyonlarca insan ağırlamaktadır. Geçtiğimiz dönemlerde yapılan uluslar arası toplantı, kongre ve toplantı gibi faaliyetlere ev sahipliği yapan Kundu, yabancı uyruklu turistler tarafından tercih edilmektedir. Her türlü dünya mutfağı, kapalı-açık yüzme havuzları, eğlence merkezleri, su ve salon sporları, rent a car servisi gibi birçok faaliyet standart durumdadır. Otellerde tatil yapmak için en ucuz yöntem ise; kış aylarında tur ve seyahat firmalarından önceden yer ayırtmaktır.

  Kundu içinde yer alan çarşılar ve alış veriş merkezleri, tamamen turistlere yönelik olarak çalışmaktadır. Giyim, mücevher, hediyelik ve yöresel ürünlerin satıldığı bu çarşı ve işyerlerinin yanı sıra, rent a car servisleri/firmaları da faaliyet göstermektedir. Antalya, Lara ve havalimanına yakın olan Kundu, Beldibi, Boğazköy gibi tatil yörelerine de oldukça yakındır.

Kundu rent a car servisi

  Antalya Havalimanı ve Merkez ofislerinden Kundu rent a car servisi hizmeti sürdüren ANTALYA RENTAL CARS, otel ve diğer konaklama adreslerine kiralık araç teslimatı yapmaktadır. Oteller içinde bulunana rent a car ofislerine göre daha ekonomik araç kiralama yapıldığını öğrenmek için, internet üzerinden araştırma yapmanız yeterlidir. Kundu rent a car servisinden yararlanmak için, minimum 2 günlük araç kiralamanız gerekmektedir. Rent a car servisinizden aracınızı, dilediğiniz yerden teslim alabilir/teslim edebilirsiniz. Uzak mesafeli servislerde drop ücretinin uygulandığını unutmayın. 

  • Kundu Otelleri;  Mardan Palace - WOW Topkapı Palace - Royal Holiday Palace - Kervansaray Lara - Lara Beach - Melas Lara  - Kervansaray Kundu - Limak Lara De Luxe Hotels & Resort - Sherwood Breezes Resort - WOW Kremlin Palace - Aska Lara Resort & Spa - IC Green Palace - Concorde Deluxe Resort - Fame Residence Lara - Delphin Palace & Spa - Baia Lara - IC Residence - Saturn Palace Resort - Delphin İmperial 

  • Kundu Nerede?

  • Lara - Kundu Ulaşım?

  

 

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Antalya Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31