S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama
Deneme Başlık

Otogar Rent A Car - ANTALYA

  Antalya otogarı, Antalya-Ankara yolu üzerinde bulunur. Yani şehrin kuzeyinde kalır ve Konyaaltı ile Kepez ilçelerine sınırdır. Antalya şehir merkezine yaklaşık 7 kilometre mesafede bulunur. Şimdiki otogar, 1996 yılında faaliyete geçmiştir. Ama, giderek büyüyen şehre yetersiz kalmaya başlayan otogar için yeni yer arayışları başlamış ve Döşemealtı Belediyesi sınırları içinde yeni bir otogarın yapılması planlanmıştır. Özellikle yaz aylarında artan yolcu trafiğini kaldıramayacak durumdadır. Yaz-Kış ortalama günlük giden-gelen sayısının 20.000 kişi olduğu tahmin edilmektedir.Antalya otogarı, Antalya-Ankara yolu üzerinde bulunur. Yani şehrin kuzeyinde kalır ve Konyaaltı ile Kepez ilçelerine sınırdır. Antalya şehir merkezine yaklaşık 7 kilometre mesafede bulunur. Şimdiki otogar, 1996 yılında faaliyete geçmiştir. Ama, giderek büyüyen şehre yetersiz kalmaya başlayan otogar için yeni yer arayışları başlamış ve Döşemealtı Belediyesi sınırları içinde yeni bir otogarın yapılması planlanmıştır. Özellikle yaz aylarında artan yolcu trafiğini kaldıramayacak durumdadır. Yaz-Kış ortalama günlük giden-gelen sayısının 20.000 kişi olduğu tahmin edilmektedir.

antalya otogar rent a car

   Türkiye’nin her noktasına gitmeniz mümkündür. Bütün otobüs şirketlerine ait bilet satış gişesi bulunur. Ayrıca otogar içinde, her türlü ihtiyaca cevap verecek dinlenme, eğlenme ve zaruri ihtiyaç giderilecek noktalar mevcuttur. Emanetçi ofisi ise 24 saat açıktır. Otogar içinden hareketle il merkezine gitmek çok kolaydır. Antalya’nın bütün semtlerine giden halk otobüslerinin yanı sıra, direkt olarak Antalya Havalimanına hareket eden otobüslerde mevcuttur. Bunun yanı sıra, seyahat ve turizm firmalarına ait ücretsiz servislerde vardır. Yaklaşık olarak 100 metre mesafede ise, raylı sistem taşımacılık yapan ANTRAY bulunur. Antalya içinde halk otobüsleri, ANTRAY ve dolmuşlardan faydalanmak için, otogar içinde bulunan ANTKART almanız gerekmektedir. Otogar içi rent a car hizmeti veren firması yoktur. Genellikle Merkez ve Konyaaltı rent a car firmaları, internet üzerinden bulunarak iletişime geçilir ve otogar içinde teslim araba kiralama hizmeti alınabilir.

  Antalya otogar rent a car hizmeti veren firmamız, günün her saatinde kiralık araç teslimatı yapmaktadır. Otogar içinde rent a car hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir. Seyahatinize başlamadan önce, hangi saatte otogarda olacağınızı ve seyahat firmasının adını vermeniz yeterlidir. Rezervasyon formunu doldurarak yapabileceğiniz bu işlemi, isterseniz mail veya telefonla da gerçekleştirebilirsiniz.  


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Antalya Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31