S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Antalya Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Lara - Kundu Araç Kiralama

    Antalya merkezinin doğusunda yer alan Lara ve Kundu, Antalya’nın en bilinen turistik merkezlerindendir. Muratpaşa ilçesi sınırları içindeki bu iki turizm merkezi, otelleri, plajları ve parkları ile dikkat çeker. Lara ve Kundu, Lara’dan başlayan deniz kıyısına sahip olup, Belek tatil yöresine kadar uzanan yaklaşık 17 kilometrelik kumsal ve kayalık bir kıyı şeridine sahiptir.

  Lara ve Kundu’nun adının beraber anılmasının nedeni ise, birbirlerine komşu olmaları ve aynı plajı kullanmalarıdır. Lara semti, şehrin eğlence ve dinlenme yeri olarak en çok dikkat çeken yerlerinden biridir. Parklar, kaffe ve restoranlar, alış-veriş merkezleri ve diğer eğlence noktaları, Antalyalıları ve misafirleri buraya çeker. Lara ve Kundu’da her bütçeye uygun otel, pansiyon ve konaklama yerleri bulmak mümkündür. Denize sıfır konumunda ki büyük ve beş yıldızlı otellerden uygun fiyatlara yararlanmak için, kışın erken rezervasyon yaptırmak en ekonomik olanıdır. Kundu’da ki otellerin birçoğu ise, beş yıldızlı ve dünya standartlarında hizmet vermektedir. Bu otellerin içinde bulunan rent a car ofisleri, restoranlar, yüzme havuzları, sauna, spor merkezleri, bar, disko ve daha bir çok eğlence ve aktiviteler neredeyse standart haldedir.

  Lara-Kundu, özellikle yabancı uyruklu turistler tarafından tercih edilmektedir. Antalya merkez, Antalya Havalimanı ve diğer tatil yerlerine yakın olması nedeniyle, günlük seyahatler yapmakta mümkündür. Kundu ve Lara’dan diğer yerlere gitmek oldukça kolaydır. Sürekli çalışan toplu ulaşım araçlarından faydanıldığı gibi, araç kiralama firmaları da bu konuda sizlere yardımcı olmaktadırlar.

  "Lara-Kundu araç kiralama" firması olarak faaliyet yürüten ANTALYA RENTAL CARS, Lara ve Kundu’da ki herhangi bir adrese veya otel’e aracınızı teslim etmekte veya teslim almaktadır. Bunun yanı sıra, isterseniz Antalya Havalimanı veya başka bir noktadan da aracınızı sizlere teslim ediyoruz. Lara-Kundu araç kiralama firması olarak, bünyemizde bulunan ekonomik, dizel ve yeni model araç çeşitlerimizle, sizlere güvenli bir seyahat yapmanızı sağlamak en büyük hedefimizdir. Araç kiralama konusunda, yılların verdiği deneyim ile hizmetlerimiz devam ediyoruz. Bizden araç kiralamak isterseniz, telefon açmanız, mail göndermeniz veya rezervasyon formunu doldurmanız yeterlidir.

 

      Lara - Kundu Araç Kiralama       

Lara Mahalleleri; Şirinyalı, Güzeloba, Örnekköy, Fener

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Antalya Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31