S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Antalya Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Lara Araç Kiralama ANTALYA

  Antalya’nın en bilinen semti olan Lara, deniz kıyısına doğru uzanan bie yerleşime sahip olup Antalya’nın doğusunda kalmaktadır. Muratpaşa İlçesi sınırları içinde yer alan bu semt, Kundu ve Aksu ilçelerine de komşudur. Antalya’ın yeni yerleşim yerlerinden olan Lara, planlı ve düzenli mimarisi ile dikkat çeker. Büyümeye devam eden semt, özellikle varlıklı ve yabancı uyruklu vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir.

lara araç kiralama antalya

  Lara, yaklaşık 12 km.lik bir deniz kıyısına sahiptir. Bunun 6 kilometresini falezler oluşturur. Hemen falezlerin üzerinde yer alana parklar ve yürüyüş yerleri, eğlence merkezleri, bar ve diskolar göze çarpar. Kısacası Antalya’nın kalbi Lara’da atar. Lara’da büyük oteller ise, denize sıfır konumundadır. Heryer yakın olması nedeniyle daha çok konuk alan bu otellerden, diğer turistik yerleri gezmek isteyenler ise Lara araç kiralama firmalarından faydalanırlar. Genelde her ekonomiye uygun olan oteller ve pansiyonlar vardır. Büyük alışveriş merkezlerinin de yer aldığı Lara’da, her gün birkaç değişik noktada halk pazarlarında kurulur. Her yöne doğru ulaşımın oldukça kolay olduğunu ve şehir içi halk otobüsleri ve minibüslerinin çalıştığını da belirtmek gerekir.

  Kundu tatil merkezi ile aynı plajı paylaşan Lara, kumluk bir sahile sahiptir. Özel plajların bulunduğu bu sahil aynı zamanda halka açıktır. Plajın hemen arkasında bulunan piknik alanları, hafta sonu yer bulunamaz halde dolar. Yaz aylarında sıcaklığın artması ile beraber artan misafir sayısı, Lara’nın nüfusunun 4-5 katına çıkmasına neden olmaktadır.

  "Antalya Lara araç kiralama" firmaları ise, semtte dağınık şekilde yerleşmiştir. Misafir veya Lara’da yaşayanlar, araç kiralamak için genelde internet üzerinden araştırma yapmaktadırlar. Lara’da araç kiralama firması olarak hizmet veren ANTALYA RENTAL CARS, aracınızı bulunduğunuz adrese kadar ücretsiz getirerek teslim etmektedir. Kiralık araç konusunda yıların verdiği deneyimle hizmetlerini yürütmeye çalışan firmamız, ekonomik ve lüks sınıf araçlar ile sizlere sorunsuz bir seyahati sunmaya çalışmaktadır. Rezervasyon formunu doldurmanız veya mail ve telefon ile bize ulaşmanız yeterlidir

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Antalya Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31