S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     MAKALELERİMİZ
 
   
       MAKALELER
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
Otomatik Vites Araba Kiralama
Antalya Rent a Car Firmaları
Otogarda Araç Kiralama
Havalimanı Araç Kiralama
Havalimanı Rent a Car Firmaları
Ticari Araç Kiralama
Antalya Kiralık Araç
Dizel Araç Kiralama
Havalimanı Rent a Car Servisi
Otel Teslim Araç Kiralama
Klasik Araba Kiralama - Buick
Klasik Düğün Arabası Kiralama - Chevrolet Belair 1957

Antalya Rent A Car

   Ulaşım teknolojisinin hız kesmediği çağımızda, kara, hava ve deniz toplu ulaşım araçları da bundan nasibini almaktadır. Çok uzak noktalara, kısa zamanlarda ulaşılması en büyük avantajdır. Artık insanlar, kendilerine ait araçlarla uzak yolculukları tercih etmemektedir. Bu durumun böyle gelişmesi, yan hizmet sektörlerinin de buna ayak uydurmasına sebep olmaktadır. Rent a car firmaları/şirketleri de bunlardan biridir.

  Sadece gezi veya ziyaret amaçlı olmayan rent a car sektörü, iş ve diğer amaçlar içinde yararlanılan bir sektördür. Turizm öncelikli Antalya için, biraz da olsa şehir ve yurt dışından gelen misafirlere daha çok hitap ettiği doğrudur. Ancak, kamu ve özel kurumların kendi bünyelerinde ki araç ihtiyaçlarını, rent a car firmalarından gidermeye başladıkları görülmektedir. Bunun birçok sebebi vardır. Vergiler, sigortalar, bakım ve araç alımı, belli bir sermayenin yok olmasına neden olmaktadır. Bunun gören işletmeler, araç alımından ziyade, rent a carlar dan faydalanama yoluna gitmektedir.

antalya rent a car

  Antalya da dahil olmak üzere, birçok rent a car firması hizmet vermektedir. Kurumsal olanların yanında, turizmin yoğun olduğu yaz aylarında, kısa vadeli açılan araç kiralama firmaları da bulunur. Rent a car hizmetlerinden faydalanmadan önce, bilinen kurumsal firmalardan veya tavsiye edilen yerlerden almanız her zaman sizin faydanıza olacaktır. Bilindik firmalar/şirketler dışında başka yerlerden kiralanacak arabalar, sizlere sıkıntı verebilir. Aracınızı kiralamadan önce, araç hakkında kısa bilgiler almalısınız. Rent a car firması ile aranızda yapılacak olan sözleşmeyi dikkatli okumalısınız. Gerekirse, kiralanacak araba ile deneme sürüşü yaparak, yürüyüşü, ses ve frenler hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Özellikle uzun mesafeli seyahatler için, ucuz ve ekonomik araba kiralayayım derken, başınıza bir bela almayın tavsiyesinde bulunmalıyız.  

ANTALYA RENTAL CARS;

  Antalya rent a car olarak hizmet veren firmamız ise; Havalimanı, Kundu, Lara, Konyaaltı, Beldibi ve Belek başta olmak üzere, Antalya ve çevresinde faaliyet yürütmektedir. Firma bünyesinde bulunan ekonomik, ucuz, dizel, otomatik ve benzinli araç çeşitlerimizden, bütçenize ve zevkinize uygun araçlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ana sayfamızda yer alan “rezervasyon” formunu doldurmanız yeterlidir. Telefon veya mail ile de aracınızı bizden ayırtabilirsiniz. Antalya rent a car, adrese teslim rent a car servisini, Antalya’nın her noktasında sizlere sunmaktadır. Uzak mesafeli teslimatlarda drop ücretinin alındığını ve uzun süreli kiralamalarda, daha uygun fiyatların olduğunu unutmamak gerekir.        

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
HİZMETLERİMİZ
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31