S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Antalya Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car | Adrese Teslim
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Antalya Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Antalya Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Lara Rent a Car - ANTALYA

    Antalya ilinin en bilinen semtlerinden biri olan Lara, Muratpaşa ilçesi sınırları içinde kalır. Yaklaşık 11 km. uzunluğunda bir deniz sahiline sahiptir. Bunun 6 kilometresi kayalık ve dik falezler, 5 km.si ise, kumluk bir plajdan oluşmaktadır. Yeni kentleşme örneklerinden biri olan Lara, düzenli ve yeni yapıları ile dikkat çeker. Genellikle yurt dışından Antalya’ya yerleşen yabancı uyruklu vatandaşlar tarafından rağbet gösterilir. Antalya il merkezine 7, Antalya Havalimanına ise 5 km. mesafededir. Diğer turizm yerlerine yakın olması, Lara’da tatil yapanlar için avantajdır. Kundu, Belek, Side, Beldibi, Konyaaltı gibi yerler bunlardan bazılarıdır. Buraları gezmek isteyenler ise, Lara rent a car firmalarından faydalanırlar.

 Lara, otelleriyle de ün salmış bir yerdir. Birçok beş yıldızlı otelin yanı sıra, daha küçük oteller ve pansiyonlar bulunur. Her ekonomiye uygun oteller, özellikle yaz aylarında tam olarak dolu duruma geçer. Büyük otellerin birçoğu, deniz kenarında olup, sahil ve kumsala sahiptir. Kışın yapılacak rezervasyonlarla, yaz aylarında ucuz ve ekonomik tatil yapma imkânı vardır. Lara, aynı zamanda Antalya’nın en iyi alışveriş merkezlerine sahiptir. Her ne kadar pahalı olarak bilinse de, Lara’da çok ekonomik bir hayatta sürülebilir. Kundu tatil merkezi de, hemen Lara’nın bitiminde başlar. Burada ki otellerden Lara’ya gezmeye gelenler, ciddi miktarda bir sayıya sahiptir. Lara’dan, bütün Antalya’ya ulaşmak oldukça kolaydır. Halk otobüsleri ve dolmuşlar, her yöne hizmet vermektedir.

Lara rent a car ANTALYA

 

 Antalya Lara’da ikamet eden veya misafir olarak bulunanlar için, rent a car firması olarak faaliyet gösteren ANTALYA RENTAL CARS, günün her saatinde, Lara’nın herhangi bir noktasına adrese teslim rent a car hizmeti sunmaktadır. Lara rent a car firması olarak, Kundu, Havalimanı ve Belek gibi yerlerden aracınızı teslim almanız mümkündür. Dilediğiniz yerde aracınızı teslim edebilirsiz. Adrese teslim rent a car hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Ekonomik, dizel ve otomatik araç çeşitlerimizden dilediğinizi talep etmeniz mümkündür. Yılların verdiği deneyim ile hizmet veren firmamız, sizlere güvenli ve sorunsuz bir seyahat için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. 

  Antalya Beldibi Tatil merkezi, ulaşım ve Beldibi otelleri  Antalya Beldibi Rent a Car firmaları hakkında genel bilgilerin verildiği sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Klasik Araba Kiralama - Chevrolet İmpala 1978
Klasik Araba Kiralama - Chevrolet İmpala 1967
Klasik Düğün Arabası Kiralama - Chevrolet 1957
Oto Kiralama Antalya
Antalya Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31