S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     MAKALELERİMİZ
 
   
       MAKALELER
Klasik Araba Kiralama
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
Otomatik Vites Araba Kiralama
Antalya Rent a Car Firmaları
Otogarda Araç Kiralama
Havalimanı Araç Kiralama
Havalimanı Rent a Car Firmaları
Ticari Araç Kiralama
Antalya Kiralık Araç
Dizel Araç Kiralama
Havalimanı Rent a Car Servisi
Otel Teslim Araç Kiralama
Klasik Araba Kiralama - Buick
Klasik Düğün Arabası Kiralama - Chevrolet Belair 1957

Havalimanı Araç Kiralama - ANTALYA

  Antalya Havalimanı Araç Kiralama

  Avrupa e Türkiye’de, turizm denince ilk akla gelen yerlerden olan Antalya, özelikle konaklama ve ulaşım konusunda oldukça yüksek kaliteye ulaşmıştır. Turizmin vazgeçilmezi olan ulaşım rahatlığı ise, Antalya’da neredeyse çözülmüş durumdadır. Antalya havalimanı buna en güzel örnektir. Geçtiğimiz yıllarda ödüle layık görülen Antalya Havalimanı  kendi kategorisinde, Avrupa’nın en iyi arasındadır. Şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta buluna havalimanı, il merkezinin doğusunda yer alır. Antalya-serik yolu üzerinde olup, Muratpaşa, Aksu, Kundu ve Lara semtine komşudur.

  Antalya Havalimanı, toplamda 3 adet terminalden meydana gelmektedir. Bunlardan 2 tanesi yurtdışı terminalidir. Yaz aylarında artan yolcu sayısı nedeniyle oldukça yoğunluk yaşanır. Kış aylarında ise, terminallerden biri kapanarak bakım çalışmalarına ayrılır. Her türlü ihtiyacın giderilebildiği iş yerleri bulunur. Dünyanın her yerine giden seyahat şirketlerine ait bilet satış ofisleri görmek mümkündür. Kurumsal olarak hizmet veren araç kiralama firmaları da, havalimanı içinde ve çevresinde faaliyet göstermektedir. Havalimanından Antalya il merkezine gitmek oldukça kolaydır. Raylı sistem taşımacılık yapan metro, her 20 dakikada bir hareket etmekte ve Antalya otogarına kadar gitmektedir. Halk otobüsleri ise 2 tane olup, yarım saat arayla şehre sefer düzenlemektedir. Havalimanı taksileri ise, yaklaşık 45 tl.ye il merkezine gider.

  Antalya Havalimanı araç kiralama firmaları/şirketleri, daha öncede bahsettiğimiz gibi, havalimanı içinde ve çevresinde konuşlanmıştır. Yeterli sayıda ofise yer olmaması nedeniyle, araç kiralama ve transfer firmaları, havalimanına  yakın çevrede hizmet vermektedir. Ancak bunlar, havalimanı içinden araç kiralama veya transfer yapabilmektedir. ANTALYA RENTAL CARS olarak biz de, günün her saatinde havalimanı içinden araç kiralama hizmeti sunmaktayız.  Bünyemizde mevcut bulunan otomatik, ekonomik, dizel ve yeni model araç çeşitlerimizle, günün her saatinde sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Seyahate başlamanda önce, uçuş bilgilerinizi bize bildirmeniz, sizlere daha sağlıklı hizmet vermek açısından oldukça önemlidir. Uçuşunuzu takip eden personelimiz, sizi havalimanı içinde karşılayarak, gerekli evrakları düzenlemektedir. 

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
HİZMETLERİMİZ
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31