S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     MAKALELERİMİZ
 
   
       MAKALELER
Klasik Araba Kiralama
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
Otomatik Vites Araba Kiralama
Antalya Rent a Car Firmaları
Otogarda Araç Kiralama
Havalimanı Araç Kiralama
Havalimanı Rent a Car Firmaları
Ticari Araç Kiralama
Antalya Kiralık Araç
Dizel Araç Kiralama
Havalimanı Rent a Car Servisi
Otel Teslim Araç Kiralama
Klasik Araba Kiralama - Buick
Klasik Düğün Arabası Kiralama - Chevrolet Belair 1957

Antalya Araba Kiralama

  Antalya Araba Kiralama

  Dünya genelinde hızla gelişen teknoloji, en çok da ulaşım konusunda kendisini hissettirmeye başlamıştır. Toplu ulaşım araçlarının güvenirliliği, ucuzlaması ve hızlanması, insanların daha çok seyahat etme ihtiyacını karşılamaktadır. Buna paralel olarak gelişen araba sanayi, hem satış hem de kiralama acısından kendisine düşen payı almaktadır. Özellikle araba üretiminde ki artış, kolay alınmasını sağlayan ekonomik sebepler bunda etkin rol oynamaktadır. Araba kiralama firmaları ise, insanlara ve kurumlara çeşitli avantajlar sağlayarak, araba kiralamanın daha uygun ve masrafsız olduğunu aşılamaya çalışmaktadır. Aslında bunda gerçeklik payı çok azladır. Araba kiralamanın en büyük avantajlarından biri, sigorta, vergi, personel, servis, bakım vb. masraflardan kurtulmaktır. Tabii ki bu firma veya şirket gibi tüzel kişilikler için geçerlidir.  

  Daha çok seyahat ederek, değişik yerler görmek isteyenler, iş gezisine çıkanlar, turistik olarak gezenler de bu kafileye katılmaktadır. Toplu ulaşımın verdiği zaman kazanımı, ekonomisi ve hızı, insanların gittikleri noktalarda araba kiralamasına neden olmaktadır. Daha sağlıklı bir seyahat ve iş gezisi için kiralık araba kullanmanın avantajı bulunmaktadır. Özellikle Antalya gibi turizmle beslenen yerler için, araba kiralama firmalarının önemi oldukça fazladır. Hizmet sektöründe ciddi bir konuma sahip olan araba kiralama şirketleri, gün geçtikçe kalitelerini artırmaktadır. 

ANTALYA ARABA KİRALAMA FİRMALARI

  "Antalya araba kiralama firmaları", genel anlamda, şehre gelen yerli ve yabancı misafirlere hizmeti esas almaktadır. Bu nedenledir ki, Antalya araba kiralama firmaları genelde Havalimanı içi ve çevresinde yoğunlaşmaktadır. Antalya havalimanı ve merkez ofislerinden araba kiralama hizmeti veren firmamız, günün her saati kiralık araba teslimi yapmaktadır. Özellikle tatil beldeleri başta olmakk üzere, otogar, Lara, Kundu, Belek, Beldibi, Konyaaltı, Göynük gibi tatil merkezinde bulunan otellere de, araba kiralama hizmeti vermekteyiz. Antalya araba kiralama firmaları arasında saygın bir konuma sahip firmamızdan, istediğiniz özelliklerde araba bulmanız mümkündür. Ekonomik ve ucuz araçlarımızın yanı sıra, otomatik, dizel ve benzinli araba tercihi tamamen sizlere kalmıştır.   

 Antalya'da araç kiralma konusunda sizlere yardımcı olacak olan, Antalya Araç Kiralama konulu makalemizi de okumanızı öneririz.

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
HİZMETLERİMİZ
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31