S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Konyaaltı Rent A Car -  ANTALYA


antalya konyaaltı plajı

  Antalya Konyaaltı, şehrin yeni gelişmeye başlayan ilçelerinden biridir. Genellikle plajı ile anılır. Yaklaşık 5 km. uzunluğundaki Konyaaltı plajı, buranın en cazip yerlerinden biridir. Özellikle yabancı uyruklu vatandaşlar tarafından daha çok tercih edilen Konyaaltı, kentsel yapılanmasını devam ettirmekte ve büyümektedir.

  Konyaaltı, Antalya’da en ekonomik tatil yapılabilecek yerlerden biridir. Deniz kıyısı boyunca uzanan beş ve daha küçük yıldızlı otellerin yanı sıra, ara caddelerde ve denize uzak olmayan otel, pansiyon, butik gibi konaklama tesisleri, her gelirden insana hitap etmektedir. Yaz-kış genelde açık olan otellerin fiyatları, diğer tatil merkezlerine göre daha ucuzdur. Büyük otellerde yazın yer bulmak çok zordur. Kışın ise, kongre, iş ve eğitim seminerlerinin düzenlendiği bu yerlerde, günlük girş-çıkış yapmak mümkündür. Beldibi, Lara, Göynük, Kemer gibi yerlere yakın olması nedeniyle de, Konyaaltı en çok tercih edilen yerlerdendir. Günlük geziler için rent a car firmalarından faydalanan misafirler, buralara seyahatler yapmaktadır. Konyaaltı ve diğer tatil merkezlerini görmek isteyenler, otel bünyesindeki veya dışarıdan rent a car şirketleri ile temasa geçerek, araç kiralamaktadır.

  Sanatsal, kültürel ve eğitim açısından birçok kurum ve kuruluşun yer aldığı Konyaaltı, Altın Portakal Film festivali, Kitap fuarı, Konserler ve eğitim faaliyetlerinde ev sahipliği yapmaktadır. Konyaaltı Beach, özellikle yaz aylarında, eğlence için gidilen yerlerden biridir.  

  Konyaaltı rent a car olarak faaliyet gösteren firmamız, Konyaaltı içinde ki adreslere ve otellere araç kiralama servisi sunmaktadır. Rent a car sektöründe, yılların verdiği tecrübe ile sizlere, ekonomik, güvenli ve sorunsuz bir hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, Antalya Havalimanı ve Antalya Otogar içinde de araba teslimatı yapmaktadır. Günün her saatinde ulaşmanız mümkündür.        

  Türkiye'nin en güzel sahillerine sahip olan Lara Hakkında genel bilgiler, oteller, ulaşım ve Antalya Lara Rent a Car firmaları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamızı ziyaret ediniz.

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31