S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Beldibi Araç Kiralama - ANTALYA

   Kemer İlçesine bağlı Beldibi tatil merkezi, Antalya’nın batısında kalmakta olup, il merkezine yaklaşık 27 km. mesafededir. Konyaaltı İlçesi ve Göynük ile komşu olan Beldibi, tamamen turizm ile büyümeye başlayan bir yer olmuştur. Belde içerisinde, oteller, pansiyonlar, araç kiralama firmaları, turistik eşya satan iş yerleri ve hediyelik eşya dükkânları geniş bir yer kaplar.

beldibi araç kiralama

  Daha önceleri tarım, deniz ve ormancılıkla geçinen Beldibi, 1990’lı yıllarda yapılan turizm yatırımları ile şimdi ki haline gelmiştir. Deniz sahili boyunca uzanan 5 yıldızlı oteller, bu sektörde hizmet veren diğer ülkeleri kıskandıracak derecede güzel ve kalitelidir. Genelde Doğu Avrupa vatandaşlarının tercih ettiği bir tatil yeridir. Belek, Kemer veya Side gibi turizm merkezlerinden daha ekonomik tatil yapma imkânı verir. Birçok pansiyon ve daha küçük yıldızlı otelde bulunur. Kısacası her bütçeye uygun konaklama yeri vardır. Beldibi’nin en güzel yanlarından biri de, Her tarafının çam ormanları ile kaplı olması ve sırtını verdiği kuzey tarafında ki Bey Dağları’dır. Eşsiz bir güzelliğe sahip olan bu alan, denizle muhteşem uyum sağlar. Kış aylarında, otellerin birçoğu kapanır. Araç kiralama şirketleri, seyahat acenteleri ve hediyelik eşya mağazalarında kapanır. Bunun nedeni ise, kış aylarında azalan turist sayısıdır. Daha öncede belirttiğimiz gibi, Göynük, Kemer, Çamyuva, Antalya ve diğer turizm merkezlerine oldukça yakın olması da Beldibi’ni tatil için cazip hale getirmektedir. Buralara yapılacak kısa seyahat ve geziler için, gerek Beldibi içinde bulunan araç kiralama firmalarından ve gerekse de, otel içinde faaliyet gösteren oto kiralama servislerinden faydalanmak mümkündür.

ANTALYA Beldibi araç kiralama

  Beldibi araç kiralama firması olarak, beldibi içinde bulunan otel ve diğer adreslere, günlük olarak araç kiralama servisi sunuyoruz. Bulunduğunuz yerden aracınız almanız ve istediğiniz yerden teslim etmeniz mümkündür. Kısa süreli ve uzun mesafeli teslimatlarda drop ücretinin alındığını lütfen unutmayın. Antalya Havalimanı veya otogarda teslim almak isterseniz, ücretsiz servisimizden yararlanmanız mümkündür.  Otomatik, manuel, ekonomik ve lüks sınıf araçlarımız arasından tercih de bulunmanız yeterlidir. ANTALYA RENTAL CARS, size her zamann güvenli ve sorunsuz bir seyahat için çaba göstermektedir.

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Antalya Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31