S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Konyaaltı Araç Kiralama - ANTALYA

  Antalya şehrinin doğusunda kalan Konyaaltı, merkez ilçelerden biridir. Antalya’ya gelip de, Konyaaltı’na uğramayan sanırız ki yoktur. Yeni kentleşme örneklerinden biri olan Konyaaltı, ismini plajından alır. Sırtını Beydağları’na vermiştir. Güneyinde ise, taşlık 5 km.lik bir deniz kıyısına sahiptir. Muratpaşa, Kepez ve Kemer ilçeleri ile sınırları bulunur. 

konyaalti araç kiralama

   

 

 

 

 

 

 

 

  Antalya Konyaaltı, en ekonomik tatil yapılacak yerlerden biridir. Her keseye uygun otel, pansiyon, günlük ev gibi konaklama tesisleri mevcuttur. Sahil kenarında bulunan 5 ve daha düşük yıldızlı oteller bile, diğer tatil yerlerine göre çok uygun fiyatlıdır. Özellikle büyük oteller, yaz aylarında yüzde yüzlük doluluk oranına ulaşır. Halka açık olan plajdan her zaman için faydanılabilir. Türkiye’de bir ilk olan “Kadınlar Plajı” da yine Konyaaltı ilçesi sınırları içindedir. Sanatsal ve kültürel birçok etkinliğe ev sahipliği de yapar. Konyaaltı’nn en büyük avantajlarından biri, diğer tatil merkezlerine yakın olmasıdır. Tatil için bulunan misafirler ve turistler Konyaaltı araç kiralama firmalarından faydalanırlar. Günlük seyahatler ile Antalya ve çevresinde ki turizm yörelerini gezmek mümkündür. Antalya’nın en hareketli plajlarından olan Konyaaltı Beach, yaz aylarında eğlence, etkinlik ve konser için gelenlerle dolar. Birçok kaffe ve restoran canlı müzikleri ile, plaja canlılık katar.

 

konyaaltı araç kiralama

  Konyaaltı araç kiralama, ilçenin değişik yerlerine dağılmış araç kiralama firmaları tarafından yürütülmektedir. Genelde otellere yakın noktalarda kurulu olan araç kiralama firmaları/şirketlerine, internet üzerinden ulaşmak da mümkündür. Artık, adrese teslim araç kiralama hizmeti veren araba kiralama firmaları, gittikçe yayılmaktadır. Antalya Havalimanı ve merkez konuşlu olarak faaliyet gösteren ANTALYA RENTAL CARS, Konyaaltı otel ve adrese teslim araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Ekonomik, güvenilir ve her çeşitte araçlarımız ile, 24 saat hizmet vermeye devam etmekteyiz.   

Konyaaltı otellerinden bazılarıHarrington Park Resort HotelPorto Bello OtelCrowne PlazaÖzkaymak Falez OtelRixos DowntownThe Corner Park Otel   Sea Life Family Resort

 

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Antalya Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31