S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Lara - Kundu Araç Kiralama

  Lara - Kundu Araç Kiralama

  Akdeniz’e kıyısı olan Lara ve Kundu, Antalya ilinin en güzel tatil yerlerinden biridir. Aynı sahili ve plajı paylaşan Lara ve Kundu, şehrin doğu kısmında yer alır. Antalya merkezde, turistler tarafından en çok tercih edilen tatil merkezleridir. Lara semtinin bitiminde başlayan Kundu turizm merkezi, tamamen turizm amaçlı olarak imara açılmış bir alana sahiptir. Deniz kıyısı boyunca beş yıldızlı otellerin yer aldığı Kundu’nun aksine, Lara plajı boyunca, ağaçlık bir alan ve mesire yerleri mevcuttur.

  Türkiye ve Antalya’nın neredeyse en güzel otelleri Lara ve Kundu’da bulunur. Büyük be beş yıldızlı oteller, denize sıfır veya deniz manzaralıdır. Bütün yıl boyunca hizmet veren bu oteller, turizm mevsiminde tam doluluk oranına ulaşır. Dünya standartlarındaki bu otellerde, değişik kültürlere ait mutfaklar, bar, disko, yüzme havuzları, spor ve eğlence salonları, araç kiralama ofisleri ve hamam-saunalar hemen hepsinde bulunur. Beldibi, Boğazkent, Kadriye, Manavgat, Belek gibi tatil yörelerine yakın olmaları nedeniyle de tercih sebebidirler. Buralara yapılan kısa seyahatler için, Lara-Kundu araç kiralama firmaları tercih edilmektedir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, otel içinde yer alan araç kiralama firmalarının yanı sıra, Kundu ve Lara içinde hizmet veren araç kiralama servisleri de tercih edilmektedir (Bu tamamen fiyatlandırma farkından ileri gelmektedir).

 

  Lara ve Kundu, ulaşım konusunda sorun yaşanmayan yerlerden biridir. Şehre yakın olması, toplu ulaşım araçlarının, Antalya’nın her noktasına ulaşması ve Antalya Havalimanına yakın olması avantajdır. Buralarda tatil yapanlar, Antalya içinde ki tarihi ve turistik pek çok yeri gezme fırsatı bulmaktadır. Konaklama ve yemek için, her ekonomiye uygun yer bulabilirsiniz.

  Lara-Kundu araç kiralama firması olarak faaliyet gösteren şirketimiz, otel ve diğer adreslere araç teslimatı yapmaktadır. Daha çok kurumsal firmalar ile çalışan otel konukları, internet üzerinden yapacakları bir araştırma ile otel içinde ki araç kiralama ofisleri ile olan fiyat farkının hemen farkına varacaklardır. Hizmet sektöründe, yılların verdiği deneyimle çalışmaya devam eden ANTALYA RENTAL CARS, sadece Lara ve Kundu’da değil, Havalimanı ve otogar içinde de bu araç kiralaması yapmaktadır.  

      Lara - Kundu Araç Kiralama       

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31