S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Lara Araç Kiralama ANTALYA

 Antalya Lara rent A Car - Lara Plajı 

 Lara semti, Antalya’nın Muratpaşa İlçesi sınırları içindedir. Daha çok plajı ile ün salan bu tatil ve yerleşim merkezi, Kayalık ve plajı ile toplam 11 kilometrelik deniz kıyısına sahiptir. Havalimanı ve Kundu tatil merkezine sınırları vardır. Antalya şehir merkezine 12 km. ve Antalya Havalimanına 6 km. mesafededir. Yeni yerleşim yerlerinden olan Lara, özellikle üst gelir seviyesine sahip kişiler ve yabancı uyruklu vatandaşlar tarafından tercih edilen bir semttir. Emlak ve diğer giderlerin fiyatları, Antalya’nın başka yerlerine oranla biraz fazladır.

  Antalya Lara, denize paralel olarak uzanan bir coğrafi yapıya sahiptir. Falezler olarak adlandırılan, 25-30 metre yüksekliğinde ki dik kayalar, 7 km. boyunca uzanır. Hemen üzerinde bulunan alan tamamen parklar, çay bahçeleri, yürüyüş ve koşu yolları, buraya oldukça huzur verici bir hava katar. Antalya’nın en bilindik ve revaçta olan eğlence merkezleri de bu bölgededir. Tatil amacıyla Lara otellerini seçenler ise, çevre bölgelerde ve yakın olan turizm merkezlerini gezmek için Lara araç kiralama firmalarından yararlanırlar. Lara otelleri ise, genelde denize yakın ve sıfır konumundadır. Yazın dolan bu otellerde yer bulmak zordur. Günlük misafirlerde kabul eden bu otellerde, her ekonomiden kişiye seslenme özelliği vardır. Pansiyonlar, butik oteller ise daha çok, Lara’nın iç kısımlarında olup, denize yürüme mesafesindedir. Antalya merkezinde tatil yapmak isteyenler, daha çok Lara’yı tercih etmektedirler.

  Daha öncede bahsettiğimiz gibi Lara, diğer turistik yerlere oldukça yakındır. Bu nedenle, gerek Lara’da yaşayanlar ve gerekse de dışarıdan misafir olarak gelenler, Lara araç kiralama şirketlerinden faydalanırlar. Lara’da araç kiralama hizmeti veren firmamız da, bu konuda size yıllardır yardımcı olmaktadır. Lara’da bulunan otel ve diğer konaklama merkezleri ile, adreslere kiralık araç teslimatı yapan firmamız, dilediğiniz başka bir noktadan da aracınızı teslim alabilmektedir. Yılların verdiği deneyim, araç çeşitliliği ve güven ile sizlere hizmet sunmaya devam eden Lara araç kiralama, günün her saatinde hizmetlerine devam etmektedir.   

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31