S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Otel Rent a Car Firmaları - ANTALYA

   Avrupa ve ülkemiz için Antalya, turizm açısından eşsiz bir yerdir. Sadece deniz ve güneş olarak değil, tarih, doğa ve spor turizmine olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Bu gelişmenin altyapısını ise, ulaşım ve konaklama oluşturmaktadır. Antalya’da bulunan büyük otel sayısı (Beş yıldızlı otel), neredeyse Avrupa’nın birçok ülke toplamından fazla sayıdadır. Sayıları ile beraber kalitelerinin de arttığı hemen fark edilir.  Her zevke ve ekonomiye uygun otel bulmanız mümkündür. Spa, kapalı yüzme havuzları, spor kompleksleri, hamam-sauna, çocuk eğlence merkezleri gibi üniteler, 5 yıldızlı otellerin nerdeyse tamamında standart hale gelmiştir. Bu büyük otellerin geneli, Kundu, Belek, Beldibi, Kemer, Alanya, Lara gibi yerlerde toplanmıştır. Genelde deniz kenarına sıfır konumunda ki bu oteller, sadece deniz ve plaj ile kendilerinden söz ettirmezler.

otel rent a car Antalya

  Yaz aylarında artan misafir sayısına rağmen, ışın çok sayıda otel kapanmaktadır. 2016 döneminde yaşanan bazı olumsuz olaylar nedeniyle, oteller büyük zarara uğramışlardır. Kışın aktif olan oteller değişik sektörlerin katkılarıyla ayakta kalmaktadır. Kongre, eğitim seminerleri, spor ve iş için otellerde rezervasyon yaptıran kurum ve kuruluşlar sayesinde, kış aylarında da müşteri bulunabilmektedir. Otel konaklayanları, bulundukları yerlerden diğer turistik yerleri gezmek için ise rent a car firmalarından faydalanırlar. Gerek otel içinde rent a car hizmeti veren firmalar ve gerekse de diğer araç kiralama firmaları, artık otelin bulunduğu yere kadar gelerek araç teslimatı yapmaktadırlar. Otel içinde rent a car hizmeti veren firmalar, diğerlerine göre, günlük kira bedellerini biraz daha yüksek tutmaktadırlar. Bunun da değişik sebepleri vardır.

  Turistik merkezlerde, yaz aylarında açılan rent a car firmaları, kışın bu ofislerini talebin azalması nedeniyle kapatmaktadırlar. Antalya Havalimanı içinde ve çevresinde yoğunlaşan rent a car servisleri, araç kiralama hizmetlerini otellere kadar ulaştırmaktadır. Antalya otellerine rent a car hizmeti veren firmamız, nerede olursa olsun, aracınızı bulunduğunuz otele veya diğer konaklama merkezlerine getirmektedir. Uzak mesafeli araç teslimatlarında ise, drop ücreti uygulanmaktadır. Antalya otel rent a cardan faydalanmak için, telefon, mail veya rezervasyon formunu doldurmanız yeterlidir.        

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Antalya Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31