S.S.S / Site Haritası
 
+90 242 244 31 03 +90 530 036 25 31  
ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ARAÇLARIMIZ   TRANSFERLER   İLETİŞİM ULAŞIM  
 
     HİZMETLERİMİZ
 
   
       HİZMETLER
Merkez Rent a Car
Beldibi Rent a Car Firması
Lara Rent a Car
Konyaaltı Rent a Car
Otogar Rent a Car
Kundu Rent a Car Servisi
Belek Rent a Car
Kundu Araç Kiralama
Otel Rent a Car Firmaları
Lara Araç Kiralama
Lara - Kundu Araç Kiralama
Konyaaltı Araç Kiralama
Aksu Rent a Car
Beldibi Araç Kiralama

Beldibi Rent a Car Firması - ANTALYA

 

   Antalya’nın en çok turist ağırlayan turizm merkezlerinden olan Beldibi, Kemer İlçesine bağlı ve Antalya il merkezine 26 km. mesafededir. Küçük ve şirin bir deniz kasabası iken, son 15 yıldır yapılan köklü değişim ve yatırımlarla, harika bir tatil merkezi haline dönüşmüştür. Beldibi’nin yaklaşık olarak 2 bin nüfusludur. Bu oran yaz aylarında 4-5 katına çıkmaktadır. Daha önceleri, tarım, orman ve balıkçılıkla geçinen Beldibi, turizm odaklı ekonominin yerleşmesi iel beraber, neredeyse tüm kazancını yurt dışı ve yurt içi turistlere bağlamıştır. Ormanın bittiği noktadan hemen deniz başlar. Eşsiz bir tabiat güzelliği sunar.

Beldibi rent a car firması

  Beldibi, Antalya merkezine yakın olması sebebiyle, günü birlik seyahatler için çok uygundur. Dünya ve Avrupa standartlarında olan otellerin neredeyse tamamı deniz sıfır konumunda ve beş yıldızlıdır.  Her türlü zevke göre donatılmış olan bu otellerde, yüzme havuzları, spor salonları, restoran, bar, disko, çocuk eğlence merkezleri, su sporları gibi daha birçok özellik standart olarak bulunur. Ayrıca, Beldibi otel içinde bulunan rent a car firmaları da, günlük geziler için, rent a car hizmeti yapmaktadırlar. Yaz ayların da tamamen dolan otellerden yer bulmak neredeyse imkânsızdır. Bu büyük otellerin yanı sıra, daha mütevazı, kaliteli ve hizmet anlayışı otel ve pansiyonlarda vardır. Her bütçede insanın tatil yapmasına imkân vermesi ve aşırı olmayan fiyatlar, Beldibi’ni daha cazip hale getirmektedir. Ayrıca, Göynük, Kemer, Çamyuva, Kiriş, Antalya ve diğer bazı tatil noktalarına yakınlığı göz ardı edilmemelidir.

Beldibi rent a car firması

  Antalya Beldibi rent a car firması olarak faaliyet yürüten firmamız, Beldibi içinde ki otel ve diğer konaklama yerlerine rent a car servis sunmaktadır. Kış aylarında bir çok, araç kiralama firması, azalan turist sayısı nedeniyle, burada ki ofislerini kapatmaktadırlar. Otel içinde bulunan rent a var firmaları ise, diğerlerine göre biraz daha ücretlerini yüksek tutmaktadırlar. Beldibi rent a car servisi yapan firmamız, Antalya Havalimanı, Antalya otogar veya belirttiğiniz herhangi bir adrese aracınızı getirerek teslim etmektedir. Lütfen, rezervasyon yaptırmadan önce, kiralama şartlarını okuyunuz.      

Beldibi'ne nasıl Gidilir?

  Antalya otogar içinde bulunan, "İlçeler Terminali" bölümünde, her 20 dakika bir, Kemer ve Göynük minibüsleri hareket etmektedir. Eğer, Antalya merkez'de bulunuyorsanız, "5M Migros" alışveriş merkezi yanından aynı otobüsler, aynı aralıklarla hareket etmektedir. Antalya Havalimanı'n dan beldibi'ne gitmek için ise, Halk otobüsüne binerek (800 No.lu) Migros kavşağında inmeniz gerekmektedir.

  Eğer Antalya merkez'de tatil yapıyor, veya bulunuyorsanız, Antalya Merkez hakkında genel bilgiler ve Antalya Merkez Rent a Car firmaları hakkında ki yazımızı okumanızı öneririz.

 

 


 
ANA SAYFALAR
Ansayfa
Hakkımızda
Araçlarımız
İletişim Bilğileri
Antalya Hakkında
Transferler
S.s.s
Site Haritası
Kiralama Koşulları
MAKALELERİMİZ
Klasik Araba Kiralama.
Klasik Araç Kiralama - Chevrolet Belair 1956
Araç Kiralama Firması
Araba Kiralama
Oto Kiralama Antalya
Rent a Car
Otomatik Araç Kiralama
Ekonomik - Ucuz Araç Kiralama
SOSYAS AĞ / ULAŞIM
Adres : Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi 35 C Muratpaşa / Antalya
E - mail : info@antalyarentalcars.com
Twitter/antalyarentalcars
Facebook/antalyarentalcars
Google Plus/antalyarentalcars
Linkedin/antalyarentalcars
İnstagram/antalyarentalcars
Copyright 2010 © Antalya Rental Cars Ltd .Şti TÜRKİYE / ANTALYA +90 530 036 25 31